Зокрема, мета цієї події — розширити сферу застосування механізму та запобігти його пропуску
Комісія Hovropesk відкрила консультації щодо механізму корекції перехресного вугілля (CBAM). Це визначається у відповідній установі установи.
Мета події — зібрати думки зацікавлених сторін щодо розробки політики можливого розширення сфери механізму, засобів проти обходу та принципів електроенергії.
Ініціатива має на меті збільшити використання CBAM для індивідуальної обробки та продажу продуктів для зменшення ризику витоку вугілля. Останні виникають, якщо виробники ЄС переносять виробництво за кордоном, щоб уникнути збільшення витрат на мовлення. Іншим варіантом є перехід європейських покупців для імпорту з третьої країни з менш суворою кліматичною політикою.
Додаткові заходи щодо обходу будуть зосереджені на практиці, спрямованій на уникнення фінансових зобов’язань з точки зору механізму без правильної основи чи економічного обґрунтування. Наприклад, компанії можуть спробувати здійснити лише невеликі перетворення основних товарів CBAM за межами ЄС, а потім експортувати кілька модифікованих продуктів, оброблених у блок.
Ризик обходу полягав, серед інших, визначений у європейському плані дій зі сталі та металів, а також з численними взаємодіями з зацікавленими сторонами. Серед додаткових засобів бою варіанти є такими, як додаткові вимоги до звітування про виробничі технології та склад товарів.
Як зазначається в документі ЄК, основними принципом обчислення викидів електроенергії, на відміну від інших товарів, є значення за замовчуванням на основі виробництва електроенергії з викопного палива.
Як підкреслюється, він відображає механізм оцінки електроенергії в ЄС, але методологія обмежує визнання діяльності декарбонізації в енергетичному балансі для країн поза блоком. Хоча імпортери зможуть посилатися на реальні викиди замість значень за замовчуванням, багато зацікавлених сторін скаржилися на конкретні умови.
Основна цільова група, на яку слід відповісти, — це зацікавлені сторони з ЄС та країн поза блоком, а саме:
- Компанії, що займаються виробництвом, торгівлею та зберіганням основних продуктів CBAM (включаючи електроенергію), а також оброблені товари;
- Асоціація виробників основної продукції CBAM (включаючи електроенергію) та перероблена продукція;
- організації, не пов’язані з організаціями;
- Академічні установи,
- державні органи, включаючи митницю;
- Профспілки.
Консультації відкриті з 1 липня по 26 серпня цього року. ЕК підсумовує інформацію, отриману в короткому звіті. Отримані огляди будуть опубліковані.
Пам’ятайте, що Рада ЄС та Європейський парламент 19 червня погодилися на зміни в CBAM, які входять до складу спрощення Omnibus I, представленого в лютому. Новий поріг Mass de Minimis був підтриманий. Підсумовані споживачі також погодилися на зміни, які спрощують імпорт, який підлягав механізму, таких як процес дозволу, викиди, правила перевірки тощо.