ЄС розглядає анти -здурні обов’язки з метою імпорту ферозилізації з Російської Федерації та Китаю


Погляди почали Марк

Європейська комісія розпочала перегляд анти -здурних обов’язків у галузі імпорту Ferrozieście з Російської Федерації та Китаю. Про це повідомлялося у публікації в офіційному журналі ЄС.

Редакція була розпочата на прохання Євроралій від імені виробничого сектору Ferrosilicius EU, поданого наприкінці березня цього року. Продукти з огляду включають коди CN 72022100, 72022910 та 72022990.

Антипроектовані заходи щодо імпорту ферозилізації з Китаю, Російської Федерації та багатьох інших країн були вперше введені в 2008 році. Потім, стосовно деяких штатів, вони були скасовані або втрачені. У 2020 році W вирішив продовжити наступні п’ять років для російського та китайського імпорту Ферро. Поточний огляд пов’язаний з підходом до важливих обов’язків.

Незважаючи на останні томи імпорту з цих країн, ЄК зазначає, що наявність значних звільнених здібностей в обох країнах та зменшення продажів на інших ринках можуть призвести до пошкодження виробників ЄС.

У випадку Російської федерації внутрішні ціни порівнювали з експортними цінами на ринках третьої країни (Індія, Японія, Південна Корея, Туреччина та В’єтнам), що свідчить про ймовірність відновлення падіння у випадку закінчення коштів ЄС.

У випадку з Китаєм заявник вказує на Бразилію як представницьку країну для обчислення нормального значення. Розрахована на цій основі маржа падіння є важливим для КНР. Враховуючи нинішню відсутність значної кількості китайської ферозилізації до Європи, заявники також представили докази відмови від експорту цих продуктів до Японії, Південної Кореї та Індонезії.

Зацікавлені сторони можуть надсилати коментарі протягом 37 днів або попросити допитів протягом 15 днів з дати публікації.

Пам’ятайте, що в грудні минулого року, ініціюючи захисне розслідування проти імпорту деяких феро. Блок розпочався на прохання багатьох країн -членів. Під час розслідування буде оцінено, чи загрожує серйозна шкода виробникам ЄС для збільшення імпорту цих продуктів. Його обсяги збільшилися з 1,3 мільйона тонн у 2020 році до 1,6 мільйона тонн до середини -2024.